Formació i serveis socioculturals
Inici Inici    Mapa Web Mapa web    contactar Contacta    | Diumenge, 19 de novembre de 2017 | 00:06 |

Centres d'esplai, caus... de la comarca del Bages

 

Estem treballant per poder-vos oferir la llista actualitzada de tots els centres que hi ha a la comarca del Bages i les seves dades de contacte.

 

 

Centre Municipi

Moviment

Federació

web Contacte

AE Ali-Bei 

Navàs MEiG    alibei.navas@gmail.com

AE Amadeu Oller

Moià MEiG    
AE Antoni Gaudí Manresa MEiG www.antonigaudi.cat agrupament@antonigaudi.cat
AE Cardenal Lluch Manresa MEiG www.cardenallluch.cat cardenallluch@gmail.com
AE Caldàrius Calders MEiG   caldarius@hotmail.com 
AE Cavall Bernat                     Manresa                MEiG   cavallbernat@gmail.com
AE Guillem de Balsareny Balsareny MEiG    
AE Hug Folc Cardona MEiG www.aehugfolc.entitatscardona.cat hugfolc@escoltesiguies.cat
AE Joan Ros Súria MEiG   aeigjoanros@gmail.com
AE La Bestorre Monistrol de Montserrat MEiG   cau_la_bestorre@hotmail.com
AE La Salut de Viladordis Manresa MEiG   lasalutdeviladordis@gmail.com
Agrupament Roques Albes Sallent Esplac www.roquesalbes.cat roquesalbes@gmail.com
El CAU de Cabrianes Cabrianes (Sallent)     caucabrianes@gmail.com
Esplai Cercamón Callús     esplaicercamon13@hotmail.com 
Esplai El Cep Artés FCE

http://esplaielcep.artesentitats.cat/

elcep.esplai@gmail.com
Esplai GEPS Santpedor Esplac https://esplaigepssantpedor.wordpress.com/ esplaigeps@gmail.com
Esplai Merlot Salelles. Sant Salvador de Guardiola Esplac https://es-es.facebook.com/esplai.merlot esplaimerlot@gmail.com 
Grup d'Esplai Guardiola Sant Salvador de Guradiola FCE   guardiola@fundesplai.org
Esplai Vic-Remei Manresa Esplac http://esplaivicremei.wordpress.com/ esplai.vicremei@gmail.com
Esplai 3pins (El Xup) Manresa Esplac

http://esplai3pins.wix.com/esplai3pins

http://esplai3pins.blogspot.com.es/

esplai3pins@gmail.com 
Gu-Gu Esplai Manresa Esplac   guguesplai@live.com
Grup de Joves i Esplai MINUATX (La Salle)  Manresa   http://gjieminuatx.blogspot.com/ gjieminuatx@gmail.com
Mijac Crist Rei Manresa Mijac  http://cancristu.webnode.es/  cancristu@googlegroups.com
Mijac L'Estel Amic Sant Fruitós de Bages  Mijac 

 http://mijac.santfruitosentitats.cat

mijac.sf@gmail.com 
Mijac Mion-Puigberenguer Manresa Mijac   mijacmion@hotmail.com
Mijac Navarcles Navarcles Mijac     
Mijac Sagrada Família Manresa  Mijac  www.mijac-safa.blogspot.com  mijacsafa@gmail.com

 

 

 

 

MEiG Minyons Escoltes i Guies de Catalunya
ESPAC Esplais Catalans
MIJAC Moviment Infantil i Juvenil d'Acció Catòlica de Catalunya i les Balears
FCE Federació Catalana de l'Esplai

 

 

Si detecteu algun error us agrairem que ens ho feu saber a través del correu cae@elcae.org

 

Moltes gràcies